Súťaž

(platí pre súťaže v Slovenskej republike, ktoré skončili 31. októbra 2022)

Poznáme víťazov súťaže IT Fitness Test 2022 o novučičkú konzolu Xbox Series X a ďalšie desiatky skvelých cien!

V súlade s pravidlami a štatútom súťaže “IT Fitness Test 2022”, ktorá prebiehala v období od 26. 4. 2022 do 31. 7. 2022, sme vyžrebovali individuálnych i skupinových víťazov a pripravili na rozoslanie desiatky zaujímavých cien, ako sme sľúbili. Vyžrebovaných víťazov budeme kontaktovať ešte tento týždeň - pozrite si anonymizovaný zoznam výhercov a ich výhier.

Ceny_ITFitness2022_final.png

Pravidlá pre zapojenie do súťaže

 1. Zaregistruj sa na webstránke IT Fitness.
 2. Pri registrácii zadaj pravdivo všetky osobné údaje.
 3. Vyplň Informačnú časť testu (povinné pre zaradenie do súťaže).
 4. Vyplň celý IT Fitness Test (ak si žiačka/žiak základnej školy, vyber si test pre ZŠ. Ak študuješ na strednej alebo vysokej škole, vyplň test pre SŠ/VŠ).
 5. Na e-mail, ktorý si zadal/a pri registrácii, obdržíš certifikát s výsledkom testovania.
 6. Potvrdením o zaradení do žrebovania je získaný certifikát o úspešnom a ukončenom vyplnení IT Fitness Testu. Vzor certifikátu nájdeš na obrázku nižšie.

Priemerná až mierne nadpriemerná úroveň ZS.png

Počas testovania sa môže použiť Google, mapy, Facebook, Instagram, Word, Excel alebo akýkoľvek iný digitálny nástroj alebo program, ktorý pomôže dopracovať sa k správnej odpovedi.

10 hlavných cien pre vyžrebovaných respondentov, ktorí v IT Fitness Teste dosiahnu úspešnosť 50 % a viac

 • herná konzola Xbox Series X
 • Lenovo IdeaPad Gaming 3
 • iPhone SE 128 GB
 • Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
 • GoPro HERO9 BLACK
 • Apple Watch SE GPS 40mm
 • herné slúchadlá HyperX Cloud Alpha
 • JBL Tune 125TWS Black
 • IKEA stôl na hranie + stolička FREDDE/MATCHSPEL
 • Reproduktor JBL Clip 3 White
 • 10 licencií ESET Internet Security pre každého vylosovaného

Do žrebovania o výhry pre učiteľov postúpili všetci respondenti, ktorí v registračnom profile zadali, že sú učiteľmi na základnej, strednej alebo vysokej škole a zadajú školu, na ktorej učia.

Výhry pre kategóriu učiteľka/učiteľ

 • 6 x reproduktor Xiaomi Niceboy Raze 3 Titan a
 • 6 licencií ESET Internet Security pre každého vylosovaného

Vecné ceny pre 3 základné a 3 stredné školy

Samostatné vecné ceny automaticky a bez žrebovania získavajú 3 základné školy s najvyšším priemerným percentuálnym výsledkom IT Fitness Testu, ktorý bude určený na základe výsledkov všetkých žiakov z danej školy, ktorí sa do testovania zapojili, a tak isto 3 najúspešnejšie stredné školy.

 • 60 ks tričiek IT Fitness Test (10 ks tričiek pre 1 školu)
 • 6 x Webkamera Logitech HD Pro Webcam C920

Súťaž prebehla od 26. 4. 2022 do 31. 7. 2022 a práve pripravujeme vyhodnotenie a losovanie víťazných cien. Pravidlá a štatút súťaže pre Slovenskú republiku nájdeš TU.

Licencie produktu ESET Internet Security venovala spoločnosť ESET. IKEA stôl na hranie + stolička FREDDE/MATCHSPEL venovala spoločnoť IKEA.
Eset_bezpecneNaNete_logo_FINAL_center-ai (2).png ikea_sm.png


Do 31. októbra ste sa mohli dodatočne otestovať formou malej súťaže, z ktorej vyhodnotíme 5 škôl a v nich triedu s najvyšším počtom pedagógov a študentov, ktorí sa dodatočne otestovali a získali aspoň 50% bodov, pričom aktívne zapojeného školského digitálneho koordinátora, otestovaných pedagógov a študentov odmeníme tričkami IT Fitness Test a najúspešnejšieho žiaka z nich vyhodnotíme a navyše dostane peknú motivačnú cenu:

Mala sutaz SMALL.png

A na záver máme ešte jedno prekvapenie: do dodatočnej jesennej súťaže sme zaradili ešte jednu hernú konzolu Xbox Series X. Takú istú, ako bola hlavná cena v certifikačnom testovaní v prvej polovici roka! Túto hernú konzolu vyžrebujeme spomedzi tých žiakov, ktorí sa snažili zlepšiť a v dodatočnej jesennej súťaži (september-októbre 2022) urobili test na najviac bodov. Víťaz si bude môcť výhry prevziať na oficiálnom vyhodnotení IT Fitness Testu 2022 V4 v Bratislave, v sídle spoločnosti Microsoft, alebo mu výhru pošleme kuriérom.

Pravidlá, ktoré platili pre zapojenie sa do dodatočnej súťaže do 31.10.2022 (súťaž je ukončená)

Prihlás alebo zaregistruj sa na webstránke IT Fitness. V profile zadaj pravdivo všetky osobné údaje. Vyplň IT Fitness Test podľa navštevovaného stupňa vzdelávania, alebo svojho veku. Pri prvom otestovaní obdržíš certifikát, avšak testovanie môžeš opakovať, aby si sa zlepšil až do 31.10.2022 23:59:59. Počíta sa pokus, pri ktorom budeš úspešný na 50% a viac. Ak nemáš čas ani chuť, prenechaj to iným. Náhodné vyklikávanie otázok nepomôže. Daj IT Fitness Testu šancu = spoň hodinku. Pre pomoc sa môžeš obrátiť na školského digitálneho koordinátora, alebo učiteľa, ktorý IT Fitness Test na tvojej škole organizuje, prípadne na učiteľa informatiky. Aj on môže získať cenu.Viac informácií ako pracovať s IT Fitness Testom nájdete: Ďalšie informácie - Inštrukcie pre používateľov.

Vybrať test